Lék na kašel – Ambrosan sirup

Ambrosan sirup je prvním z léků na kašel, které si představíme.

Ambrosan lék na kašel

lék na kašel Ambrosan sirup

Sirup na kašel Ambrosan 15 mg/5 ml sirup je dostupný bez lékařského předpisu.

1. CO JE AMBROSAN 15 MG/5 ML A K ČEMU SE POUŽÍVÁ

Ambroxol, léčivá látka přípravku Ambrosan 15 mg/5 ml sirup patří do skupiny mukolytik (tj. léků rozpouštějících hlen). Ambrosan 15 mg/5 ml sirup se užívá při akutních a chronických onemocněních dýchacích cest spojených s tvorbou nadměrně viskózního hlenu, například astma bronchiale, bronchitida, bronchiektázie. K podpoře mukolytického působení při zánětlivých stavech v dutině nosní a v oblasti hltanu. Přípravek není určen k léčbě suchého kašle.
Bez porady s lékařem může být přípravek užíván dospělými nebo podáván dětem od 5 let k usnadnění vykašlávání při akutních onemocněních dýchacích cest jako jsou: chřipka, akutní zánět průdušek, průdušnice nebo hrtanu.
Pacienti trpící chronickým zánětem průdušek, průdušnice, hrtanu nebo průdušinek, průduškovým astmatem, rozedmou plic, bronchiektázií (rozšířením průdušek) mohou přípravek užívat jen na základě lékařského doporučení.

Příbalový leták léku na kašel Ambrosan 15 mg/5 ml.

Kompletní seznam všech dostupných léků proti kašli najdete na adrese leknakasel.cz.

Advertisements
Můžete si uložit odkaz příspěvku mezi své oblíbené záložky.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s